Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Počátek 20. století, zlato, hmotnost 4,68 g btto, ryzost 585/000, osazen smaragdem o rozměru 8,5 x 8,5 mm, okolo 16 krát diamantová routa, velikost 60, opatřeno RU puncovní značkou."